Gardena ComfortCut Li-18/23R be akumuliatoriaus

Dabartinis statymas

83.00 EUR

Baigiasi 2020-07-23 10:11

Pasibaigė

Nėra statymų

Pristatymo sąlygos
Pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas
Nesiunčiama į užsienį
Siuntimo kaina
5.00 EUR
Mokėjimo metodai
Bankinis pavedimas, PayPal.Me, Paypal
Pardavėjas
kupcius (2) Naudotojas nuo 2020-05-18
Lietuva, Klaipėda

Prekės Aprašymas

Tikras lengvasvoris jūsų vejoje

Dėl nedidelio svorio, ilgą laiką galite pjauti veją nejausdami nuovargio.

Prisitaiko prie jūsų

Papildomą rankeną galima pritaikyti naudoti ergonomiškai, o vertikaliai reguliuojamą teleskopinį veleną galima pritaikyti jūsų ūgiui. Galvą galima sureguliuoti - 0, 10 arba 60 laipsnių kampu.

Bekompromisis kraštų pjovimas

Naudodamiesi apvadų funkcija, galite pjauti vertikaliai, kad tiksliai pasiektumėte kraštus, pavyzdžiui, palei takus, gėlių lysves, tvoras.

Tikslus pjovimas dėka ilgai dirbančių "RotorCut" plastiko peiliukų

Dėl ilgai tarnaujančių plastikinių peilių, kurių darbinis paviršiaus plotas yra 23 centimetrai, galima tiksliai, efektyviai ir švariai pjauti kraštus.

Augalai saugiose rankose

Naudodamiesi nuimama auglų apsauga, jūsų gėlės ir krūmai bus gerai apsaugoti.

Daugiau laiko apipjovimui dėl galingesnio akumuliatoriaus

Aukštos kokybės 18V ir 2,6 Ah ličio jonų akumuliatorius su ilgu veikimo laiku, trunkančiu iki 55 minučių, niekada nenuvils. Šis akumuliatorius yra suderinamas su visais gaminiais, kurie naudoja GARDENA 18V akumuliatorių sistemą. Akumuliatorius gali buti įkraunamas bet kuriuo metu be atminties efekto. Jei jau turite GARDENA įrenginį su 18V akumuliatoriumi, ši žoliapjovės versija be pridedamo akumuliatoriaus tiks jums idealiai.

Paruoštas naudoti iškart

Nereikia montuoti - tiesiog įdėkite įkrautą akumuliatorių ir jūsų žoliapjovė paruošta naudoti. 

Savybės:

 • Aistra darbui su GARDENA. Lengvas vejos pjovimas be laido: Akumuliatorinė žoliapjovė „ComfortCut Li-18/23“ yra varoma galingo akumuliatoriaus (neįtraukta į komplektą), tad jei jūs jau turite GARDENA vejapjovę ar kitą gaminį su 18V akumuliatoriumi, galite jį panaudoti ir šiam gaminiui.
 • „ComfortCut Li-18/23“ yra labai lengva, todėl darbas ilgą laiką galite dirbti su belaidžiu trimeriu, nejausdami nuovargio.
 • Akumuliatorius taip pat pasižymi ilgu veikimo laiku ir yra komplekte kartu su įkrovikliu.
 • Pritaikykite rankeną ir teleskopinį veleną pagal savo poreikius, kad pjovimo metu jaustumėtės patogiai ir atsipalaidavę.
 • Ypač praktiška yra pasukama galvutė, kurios pagalba galite patekti į vietas, kurias paprastai sunku pasiekti, pavyzdžiui, po stalu.
 • Nepamirškite specialios kraštų apipjovimo funkcijos! Tai leidžia naudoti gaminio galvutę vertikaliai vos vieno jungiklio pasukimu.
 • Efektyvios „RotorCut“ pjovimo sistemos dėka kiekvienas sūkis yra tikslus, nes tvirtas plastikas dirba tiksliai ir švariai.
 • Nesijaudinkite dėl augalų, augančių ties vejos kraštu. Ištraukiama ir nuimama augalų apsauga užtikrina, kad jūsų gėlės ir krūmai yra gerai apsaugoti. 

Techniniai duomenys:

 • Baterijos tipas Ličio jonų
 • Baterijos įtampa 18 V
 • Pjovimo plotis 23 cm
 • Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 88 dB(A)
 • Garso slėgis ties operatoriaus ausimi 70 dB(A)
 • Vibracija (ah) Vibration max ah 2.5 m/s² 

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

Gardena – Vokietijoje įsikūrusi įmonė, populiari tarp namų ir sodų savininkų visame pasaulyje. Gardena didžiuojasi plačia prekių pasiūla: vandens sistemos, pompos, sodo tvenkiniai, vejos, medžių ir krūmų priežiūros priemonės, sodo įrankiai, dirvos kultivavimo įrenginiai. Tai aukštos kokybės sodo įrankių prekinis ženklas, turintis atstovybes daugiau kaip 80 šalių.