Slapukų Politika

Kas tai yra slapukai ir kodėl jie naudojami?

Slapukas yra nedidelė informacijos rinkmena, kurią jums apsilankius svetainėje, išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai saugomi interneto naršyklės bylų kataloge (pvz., „Internet Explorer“, „Firefox“) svetainės lankytojo įrenginio kietajame diske. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, stebimus aukcionus ir kitas parinktis) ir jums nereikės jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje. Slapukai nekelia jokios grėsmės svetainės www.kupcius.lt lankytojo kompiuteriui.

 

Kaip naudojame slapukus?

Informacija įrašome tam, kad galima būtų pasinaudoti šiais privalumais ir supaprastinti naršymą:

  • pateikti personalizuotą turinį ir reklamas;

  • tiksliau skaičiuoti svetainės lankomumą ir lankytojų elgesį svetainėje;

  • leisti likti prisijungus grįžus, po interneto naršyklės uždarymo;

  • jūsų pasirinktis, pavyzdžiui, spalvų kontrastingumo parinktis arba šrifto dydį;

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus,  bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.
 

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir/arba ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome visada galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat, bet kada galit atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Informacija apie slapukų nustatymą ir susijusius pasikeitimus populiariausiose naršyklėse pateikiami čia:

Aukcionų platforma www.kupcius.lt įspėja, kad nustatymų pakeitimas visada galioja tik tai vienai naršyklei. Jei lankytojas naudoja kelias naršykles, jis turi pakeisti visų naršyklių nustatymus atskirai. Be to, lankytojas gali bet kada ištrinti slapukus iš daugialypės terpės atminties. Papildoma informacija pateikiama naudojant naršyklę arba operacinę sistemą.
 

Kokie slapukai naudojami šioje svetainėje?

Pildoma..