Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K) | Kupcius.lt


Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K)

www.kupcius.lt - aukciono platforma internete. Tai vieta, kur susitinka pirkėjas ir pardavėjas virtualiai. Tai galimybė gauti geriausią įmanomą vertę abiems pusėms. Pardavėjui - parduoti už geriausią kainą, o pirkėjui - nusipirkti prekę už kainą, kurią nori mokėti. Kupčius skatina saugią prekybą - mokėjimai gali vykti per PayPal sistemą, bet galima atsiskaityti banko pervedimu, ar grynais, taip sutarus pirkėjui ir pardavėjui. Integruota pardavėjų ir pirkėjų atsiliepimų sistema, skatina sąžiningą prekybą. Prisijunkite ir įsitikinkite, kad aukcionas yra geriausias būdas pirkti ir parduoti.

Kupčius siekia užtikrinti maksimaliai patogų naršymą platformoje www.kupcius.lt, todėl naudoja slapukus (angl. cookies). Slapukai - mažas informacijos vienetas, kuris sukuriamas naršant svetaineje ir išsaugomas kompiuterio atmintyje. Slapukuose surinkta informacija, Jums leidžia patogiai naršyti, o mums atlikti tyrmus ape lankytojų elgesį platformoje, identifikuoti kas galėtų būti patobulinta ir sukurti reikalingus platformos atnaujinimus. Slapukų pagalba Jūsų prisijungimo duomenys yra lengvai atpažįstami.

Pirmojo apsilankymo metu aukcionų platformoje www.kupcius.lt Jūs galite pasirinkti ar norite priimti slapukus. Jeigu ateityje nuspręsite kitaip, Jūs bet kada galite pakeisti slapukų nustatymus. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ir toliau būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir atsisakyti. 

Daugiau oficialios informacijos apie slapukus ir jų reglamentą galite sužinoti www.google.com/privacy_ads.html ir AllAboutCookies.org.

Aukciono sukūrimo paslauga yra nemokama, tačiau pardavėjas gali pasirinkti aukciono iškėlimas, aukciono paryškinimas ar kitas mokamas paslaugas. Daugiau informacijos apie mokamas paslaugas rasite paspaudę nuorodą www.kupcius.lt/viewhelp.php?cat=5&faq=115

Dalyvavimo aukcione taisyklės pardavėjui rasite paspaudę nuorodą www.kupcius.lt/viewhelp.php?cat=2

Dalyvavimo aukcione taisyklės pirkėjui rasite paspaudę nuorodą www.kupcius.lt/viewhelp.php?cat=3

 

Pasitikrinti sąskaitos balansą galima prisijungus prie savo paskyros. Viršutinės meniu juostos dešinėje matysite valdymo skydelį, spauskite ikonėlę „Balansas“. Atsidarius langui matysite savo sąskaitos balansą.


Tam, kad gauti sąskaitą - faktūrą už suteiktas paslaugas, prisijunkite prie asmeninės vartotojo paskyros ir spauskite ikonėlę “Sąskaita”, esančią viršutinės meniu juostos dešinėje.


Atsidarius naujam langui, spauskite ,Sąskaitų sąrašas” ir galėsite peržiūrėti savo sąskaitas - faktūras bei atlikti mokėjimus.


Norėdami palikti atsiliepimą apie sandorį, prisijunkite prie asmeninės www.kupcius.lt paskyros. Vartotojo Valdymo skydas lange matysite pranešimą apie tai kiek vartotojų laukia Jūsų atsiliepimo. Spauskite žiūrėtiAtsidarius naujam langui matysite informaciją apie įvykusį aukcioną ir vartotojo vardą. Spauskite Palikti atsiliepimą, užpildykite formą ir pasidalinkite su kitais www.kupcius.lt nariais apie įvykusį sandorį.Pinigai esantys Jūsų paskyros sąskaitoje skirti atsiskaityti už mokamas www.kupcius.lt paslaugas - Skelbimo išryškinimas, Skelbimo iškėlimas ir kitas. Daugiau informacijos apie mokamas platformos paslaugas rasite paspaudę nuorodą www.kupcius.lt/mokamos_paslaugos . Pinigų, esančių Jūsų asmeninėje paskyroje išsigryninti galimybės nėra.


Atsiskaityti už prekes www.kupcius.lt galite įvairiais būdais:
*Banko pavedimu
*Grynais
*PayPal
*Revoliut
*Ir kitais
Tai yra susitarimo reikalas tarp pardavėjo ir pirkėjo.

Siekiant išvengti galimų siukčiavimo atvėjų, perkant iš pardavėjo, kuris dar neturi teigiamų atsiliepimų, siūlome papildomai identifikuoti pardavėjo asmenybę, arba naudoti saugią atsiskaitymo platformą PayPal.


Norėdami papildyti www.kupcius.lt sąskaitą, prisijunkite prie asmeninės www.kupcius.lt paskyros. Viršutinės meniu juostos dešinėje matysite valdymo skydelį, spauskite ikonėlę „Sąskaita”.Atsidarius langui Vartotojo krepšelis, į tuščią langelį įveskite sumą, kuria norite papildyti sąskaitą. Pasirinktie patogų mokėjimo būdą ir spauskite Pridėti prie balanso.


Atlikus mokėjimą, www.kupcius.lt sąskaitoje bus matomi per kelias minutes. Jeigu pinigai neatsiranda sąskaitoje, rekomenduojame perkraukite puslapį arba prisijungti prie paskyros iš naujo. Jeigu sąskaitoje pinigai neatsirado per 15 minučių, informuokite mus apie tai elektroniniu paštu info@kupcius.lt.


Internetinėje svetainėje http://www.paypal.com , spauskite „Sign Up“.

Pasirinkite paskyros tipą ir paspausti „Continue“

Suveskite kontaktinius duomenis:

First name - Vardas

Last name - Pavardė

Email address - Elektroninis paštas

Create your password – Susikurkite slaptažodį

Confirm your password – Pakartokite slaptažodį

Pasitikrinkite suvestus duomenis ir registracijos formos apačioje spauskite „Continue“


Atsiradus saugumo langeliui, pažymėkite jį ir tokiu būdu patvirtinkite, kad nesate internetiniai robotai.


Sekantis žingsnis - kontaktinė informacija ir gimimo data

Address line 1 - Adresas

City - Miestas

Postal code - Pašto kodas. Sužinoti kodą galite paspaude ČIA

Phone number - Telefono numeris

Pasitikrinkite suvestus duomenis ir registracijos formos apačioje spauskite „Agree and create account“.

Jūs sėkmingai sukūrėte “PayPal” paskyrą. Dabar Jums beliko sukurtą paskyrą susieti su turima mokėjimo kortele - Debetine, Kreditine ar Virtualia. Viskas, Jūs jau galite dalyvauti www.kupcius.lt aukcionuose!


Galite peržiūrėti ir vaizdo įrašą, kaip galima susikurti ,,PayPal” paskyrą:

https://www.youtube.com/watch?v=wlAo43FEj-I

Apsisprendus panaikinti platformos “Kupčius” paskyrą, tai galima padaryti bet kuriuo metu. Kai paskyra bus ištrinta, jos atkurti nebegalėsime.

Jeigu vis dėl to nusprendėte ištrinti savo asmeninę paskyrą, susisiekite su “Kupčius” administracija elektroniu paštu info@kupcius.lt ir informuokite apie tai nurodydami vartotojo el.pašto adresą ir slapyvardį. Administracija peržiūrės prašymą ir panaikins paskyrą.

Pastabos: 

  • Prašymas turi būti atsiųstas iš to paties vartotojo el.pašto adreso.
  • Prieš pateikdami prašymą, įsitikinkite, kad esate sumokėję už įsigytas prekes, išsiuntę parduotas prekes ir atsiskaitę su platforma.

Aukcionų internetu platformos “Kupčius” tikslas - suteikti galimybę lengvai parduoti/įsigyti prekę ir gauti didžiausią vertę. Jeigu turite pastabų, kurias išsprendus liktumėte nariu, esame pasiruošę jas išgirsti. Parašykite mums :)