Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K) | Kupcius.lt


Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K)

Taip, tik užsiregistravę būsite pilnateisiai aukcionų platformos www.kupcius.lt nariai ir galėsite pirkti bei parduoti geriausiomis kainomis. Neregistruoti svetainės lankytojai gali naršyti, stebėti vykstančius aukcionus.


Registruodamiesi pateikite visus reikalaujamus duomenis. Tik visų sistemos dalyvių registracija ir tikslūs duomenys sukuria patikimas sąlygas saugiai tarpusavio prekybai. Jūsų registracijos patvirtinimo laišką KUPČIUS išsiųs Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu tuojau pat.


Pamiršus slaptažodį, galima jį atnaujinti paspaudus nuorodą https://stage.kupcius.lt/forgotpasswd.php . Atsidarius slaptažodžio atnaujinimo langui, Jums reikia įvesti Naudotojo vardą ir Elektroninio pašto adresą. Nurodytu elektroniniu paštu bus atsiųstas laikinas slaptažodis, kurį, prisijungę prie paskyros, galėsite pasikeisti.


  • Įsitikinkite, kad nurodėte tuos pačius prisijungimo duomenis, kuriuos naudojote ir registracijos metu - Naudotojo vardą ir Elektroninį paštą;

  • Įvesdami duomenis įsitikinkite, kad įjungta tinkama kalba ir išjungta Caps Lock funkcija;

  • Jeigu vis tiek nepavyksta prisijungti, rašykite info@kupcius.lt.

Registracijos metu surinkti asmeniniai duomenys naudojami identifikuoti Jus kaip aukcionų platformos www.kupcius.lt naudotoją. Tais atvejais, kai aukcionas įvyksta, aukciono (pirkimo - pardavimo) sandorį sudariusių asmenų duomenimis yra pasidalinama tarp aukciono laimėtojo (pirkėjo) ir prekės pardavėjo tam, kad jie galėtų užbaigti prekės perdavimo ir/ar išsiuntimo procesą. Laimėjęs prekės aukcioną ar nusipirkęs prekę pirkėjas elektroniniu paštu automatiškai gauna pardavėjo adresą bei telefono numerį, o pardavėjui sistema siunčia pirkėjo duomenis. Kitais atvejais jokia kita informacija apie aukciono dalyvius, išskyrus jų pasirinktus vartotojo vardus, nėra skelbiama. Tai galioja ir elektroninio pašto adresams.

Registracijos metu surinkti duomenys yra patikimai saugomi www.kupcius.lt serveryje ir tvarkomi pagal Bendrojo Duomenų Apsaugos reglamentą (BDAR).