Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K) | Kupcius.lt


Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K)

Pirkėjui atsisakius pirkti prekę, ji gali būti parduota kitam pagal eilę didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui. Internetinių aukcionų platformoje www.kupcius.lt vyksta sąžininga ir saugi prekyba. Pirkėjui atsisakius pirkti prekę, pardavėjas gali apie jį palikti neigiamą atsiliepimą. Neigiami atsiliepimai formuoja nesąžiningo ir nepatikimo pirkėjo įvaizdį ir gali turėti tiesioginę įtaką dalyvaujant aukcionuose.


Savo skelbimą galima ištrinti prisijungus prie paskyros Valdymo skydo. Kairiajame menu lange, spauskite Mano skelbimai ir pasirinkite Aktyvūs aukcionai, kur matysite vykstančių aukcionų sąrašą. Stulpelyje Ištrinti pažymėkite norimus uždaryti aukcionus ir spauskite Apdorokite pasirinktus aukcionus.


Norėdami redaguoti savo skelbimą, prisijunkite prie paskyros Valdymo skydo. Prisijungus, kairiajame menu lange spauskite Mano skelbimai ir pasirinkite Aktyvūs aukcionai, kur matysite aktyvių aukcionų sąrašą. Stulpelyje Redaguoti pažymėkite norimą redaguoti skelbimą. Skelbimą redaguoti galima iki pirmojo statymo.Savo skelbimą galima uždaryti prisijungus prie paskyros Valdymo skydo. Kairiajame menu lange spauskite Mano skelbimai ir pasirinkite Aktyvūs aukcionai, kur matysite vykstančių aukcionų sąrašą. Stulpelyje Uždaryti dabar pažymėkite norimus uždaryti aukcionus ir spauskite

Apdorokite pasirinktus aukcionus.


Aukcionui pasibaigus, pirkėjas per 48 valandas turėtų susisiekti su pardavėju ir sutarti dėl prekės pristatymo. Jeigu nesulaukiate žinių iš pirkėjo, susisiekite su Kupčiaus komanda, patikrinsime ar pirkėjas gavo teisingą kontaktinę informaciją apie pardavėją. Rašykite mums info@kupcius.lt.

Peržiūrėti parduotas prekes galima prisijungus prie paskyros Valdymo skydo. Kairiajame menu lange, pasirinkite Mano skelbimai, kur matysite visus aukcionus. Pasirinkite Jums aktualią aukcionų kategoriją Parduotos prekės.

 • Reikia vadovautis keliomis taisyklėmis ir nepersistengti su ,,pagražinančiais” filtrais:


  • Nusivalykite objektyvo lęšį! Šis patarimas gali atrodyti elementarus, bet nustebtumėte, kaip tai svarbu vaizdo kokybei ir kaip dažnai šis žingsnis tiesiog praleidžiamas.

  • Kruopščiai sufokusuokite vaizdą — automatinio fokusavimo negana, jeigu siekiame tikrai aukštos kokybės, aštraus vaizdo

  • Fotoaparatą visada laikykite kuo stabiliau. Jei įmanoma — raskite atramą, pavyzdžiui, atremkite alkūnes į stalo paviršių.

  • Pagalvokite, koks nuotraukos formatas (vertikalus ar horizontalus) jums pasitarnaus labiau.

  • Jei turite stovą, panaudokite, nes jis padės jums išlaikyti vienodą stilių ir tą patį fotografavimo kampą.

  • Išbandykite skirtingus rakursus. Kartais savo kompoziciją verta apeiti iš visų pusių, kad įsitikintumėme, kuris kampas geriausias. Galbūt jūsų produktas itin gražiai atrodo nufotografuotas tiesiai iš viršaus, o gal tūris ar tekstūra geriausiai atsiskleidžia 45 laipsnių kampu?

  • Kompozicija aukščiau visko! Išdėliokite visus objektus taip, kad dėmesys kryptų būtent ten, kur reikia. Kaip tai padaryti? Pamėginkite vadovautis klasikine trijų ketvirčių taisykle. Teigiama, kad linijų susikirtimo taškai yra būtent tos nuotraukos vietos, kur natūraliai krypsta mūsų žvilgsnis.

Prisijunge prie savo paskyros, paspauskite kvadračiuką su pliusiuku per vidurį.


Atsidarius naujam langui pasirinkite kategorija ir paspauskit mygtuką ,,Dėti skelbimą”.


Išsirinke savo prekės kategoriją ir paspausdus mygtuką, užpildykite informacija apie savo parduodamą prekę.

Suveskite prekės aprašymo informacija:

Prekės pavadinimą,

Galite įdėti iki 5 nuotraukų,Pasirinkite kokio tipo skelbimą norite patalpinti:
Pasirinkite kainą ir kokią norite skelbimo trukmę

Tuomet užpildykite siuntimo informacija:

Siuntimo kaina,

Pristatymo sąlygas.

Nurodykite, apmokėjimo būdą

.
Papildomi pasirinkimai :

Iškelti skelbimą į viršų

Paryškinti.

Taip pat galite pasirinkti automatinį skelbimo kartojimą
Arba pirkti dabar mygtuką.

Nustačius rezervo kainą prekė nebus parduota nei nustatyta buvo kaina.

Užpildžius visus laukus pasirinkite ,,Pradėti aukcioną”.


Platforma Kupčius sukurta saugiai ir patogiai dalyvauti internetiniuose aukcionuose tiek privatiems asmenis, tiek juridiniams subjektams.

Platformoje įdiegta mokėjimo sistema PayPal maksimaliai apsaugo pardavėjus ir pirkėjus nuo finansinių klastočių ir kitokių nemalonių nutikimų internete.

Mes sunkiai dirbame, kad padaryti platformą kuo patogesnę verslo klientams ir jau per sekanti atnaujinimą pažadame esminių pokyčių.

Jeigu Jūsų verslui būtų aktualus individualizuotas aukciono platformos sprendimas, arba turite pasiųlymų ar pageidavimų, susisiekite su Kupčiaus administracija info@kupciaus.lt